Pomimo zakończonego w minioną sobotę sezonu, ani kibice ani klub nie biorą zupełnie urlopów od Stali Mielec i wspólnie spędzanego czasu. Nie pozwala na to ani piękna pogoda, ani kalendarz. Z okazji Dnia Dziecka ośrodek „Kibice Razem” w uzgodnieniu z klubem, akademią oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej organizują wspólną zabawę. Wydarzenie zaplanowano na najbliższą niedzielę, 4 czerwca od godziny 10:00 do 14:00 przy ul. Sportowej.

Atrakcje przygotowano szczególnie z myślą o najmłodszych (dmuchańce, zabawy z animatorami, konkursy, spotkanie z maskotką klubu – Stalusiem i Myszką Miki), ale i dorosłym tak przeżyte popołudnie sprawi wiele radości. Oprócz znalezienia chwili dla malucha będzie to okazja do rozmów w kibicowskim gronie o minionym i nadchodzącym sezonie.

Nie zabraknie piłkarskich emocji – o Puchar Prezydenta Miasta Mielec, zmierzą się w turnieju piłkarze z rocznika 2015 z następujących ekip: FKS Stal Mielec, APPN Mielec, UKS SMS Mielec, Akademia Piłkarska Wisłok Strzyżów a także Diament Jodłowa.

W imieniu Organizatorów, serdecznie zapraszamy!