Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w swoim samochodzie miał dwa słoiki wypełnione suszem roślinnym. 21-letni obywatel Ukrainy mieszkający w Mielcu, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji zabronionych. Funkcjonariusze zwrócili się do Prokuratury Rejonowej w Mielcu z wnioskiem o wszczęcie śledztwa oraz zastosowanie wobec niego środków zapobiegawczych.

W niedzielę w nocy, na parkingu przy ulicy Konopnickiej w Mielcu, policyjny patrol zauważył mężczyznę siedzącego w samochodzie, który na ich widok zaczął się dziwnie zachowywać. Policjanci szybko zorientowali się, że młody mężczyzna próbuje coś przed nimi ukryć. Szybko okazało się, że mężczyzna „delektował” się suszem roślinnym, którego miał przy sobie dość sporo. Policjanci zabezpieczyli dwa słoiki z suszem roślinnym. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany, a jego samochód zabezpieczony na policyjnym parkingu. Zatrzymany to 21-letni obywatel Ukrainy mieszkający w Mielcu. Podczas dalszych czynności policjanci przeszukali wynajmowane przez niego mieszkanie.

Kolejnego dnia młody mężczyzna został przesłuchany. Policjanci przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

Funkcjonariusze zwrócili się do mieleckiej prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa w tej sprawie oraz zastosowanie wobec mężczyzny środków zapobiegawczych.  

Poprzedni artykułNie żyje 77-latka ranna w wypadku na ul. Sienkiewicza
Następny artykułSiatka pedofilów rozbita. Wśród zatrzymanych mielczanin [video]